Kova Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Kova olan kişilerin en önemli özelliği dürüstlüktür. Tüm burçlar arasında yükselen Kova kadar dürüst olan başka burç yoktur. İçten ve idealist davranışları vardır. İnsancıl bakış açısına sahip, bağışlayıcı kişilerdir. Tam anlamıyla saf ve temiz yürekli insanlardır. Bu özelliklerinden dolayı bazı insanlar, yükseleni Kova olan kişileri yanlış anlayabiliyor. Aşk konusunda da oldukça istikrarlı kişilerdir. Aşk hayatında sevgiye ve devamlılığa çok fazla önem verir. Tutkulu aşıktır ve bağlılık gösterir.

Kova burcu yükseleni olan kişiler sanata düşkün insanlardır. Edebiyata ve müziğe olan eğilimleri fazladır ve bu konularda oldukça yeteneklidirler. Bilimsel yazılara da özellikle ilgileri vardır. İyi huylu, kişilik olarak sevecen insanlardır. Kızdıkları, sinirlendikleri zaman parlayan kişilerdir ancak kin tutmaz, hemen yumuşarlar. Dost olarak sağlam kişilerdir, hiç kimseyi yarı yolda bırakmazlar. Yükseleni Kova olan kişiler nazik, oldukça neşeli, keyifli kişilerdir. Her zaman güler yüzlüdür, çevresine pozitif enerji saçar.

Kova burcu yükseleni. Kova burcu ile koç boğa ikizler yengeç aslan başak terazi akrep yay oğlak kova balık burcu yükseleni hesaplama.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!