Kova Burcu Erkeği Aşk

Kova burcu erkeği yüksek enerjiye sahip, hareketli ve heyecanlı bir erkektir. Bu erkek hemen her kadının başını kolaylıkla döndürebilir. Kova burcu erkeğinin zekasından, konuşma tarzından etkilenmeyecek kadın çok azdır. Kova burcu erkeği aşk hayatında kendisini bir partnere adayamaz. Bu demek değildir ki Kova burcu erkeği tam aşık olamaz. Çok fazla sevebilir, ancak doğası gereği aşkını paylaşmayı tercih eder.

Kova burcu erkeği oldukça saygılı ve sevimlidir. Partneriyle hoş zamanlar geçirir. Kova burcu erkeği ile birlikte uzun soluklu bir ilişki yaşamak isteyen kadın, ona tüm serbestliği vermemelidir. Kova erkeğini serbest bırakmamak gerekir, istediği zaman gidip gelmesine izin verilmemelidir. Kıskanç olmayıp, birlikte zaman geçirmeye çalışılmalıdır. En büyük isteklerini beraber yaptıkları sürece, doğru paylaşımlarda bulundukları sürece uzun soluklu bir ilişki yaşayabilirler.

Kova burcu erkeğinin aşk hayatı

Kova burcu erkeği çevresinde gizemli etkiler bırakan kadınlardan etkilenir. Bu nedenle Kova erkeği ile beraber olmak isteyen kadının biraz olsun gizliliği olmalıdır. Kendisinde merak uyandırmalıdır. Tüm açıklığı ile karşısında bulunan kadından soğur ve uzaklaşır.

Zor olsa da evlilik kararı alan Kova burcu erkeği ailesine gerekli olan değeri ve sevgiyi verir. Ailesini mutlu etmek için elinden geleni yapar. Ancak en büyük sorunu göz önünde olmayan sorunları dikkate almamasıdır. Kova burcu erkeği çözemeyeceği sorunlardan genellikle kaçar.

Kova burcu erkeği aşk. Kova burcu erkeğinin aşk hayatı.