Kova Burcu Erkeği

Kova Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Kova burcu erkeği fiziksel olarak çekici bir yapıya sahiptir. Bakışları genellikle insanları etkileyecek biçimdedir. Heyecanlı olmaları yüzlerine yansır. Bakımlı ve ince telli saçlara sahiptir. Düşük göz kapaklarının olduğunu ve bayın bakışlı olduğunu söylemek gerekir. Açık alın yapısına sahiptir. Orantılı çeneleri yüzlerine ilginç bir görüntü verir. Dudakları ise her zaman gülümsemeye hazır biçimdedir. Burun yapıları genellikle küçüktür. Kova erkekleri karizmatik bir görünüme sahiptirler.

Kova burcu erkekleri genellikle toplu vücut yapısına sahiptir. Kova burcu erkeği genel olarak modayı takip etmez. Kendi stillerini yaratır ve gerçekten farklı giyim seçimleri vardır. Canlı renkleri tercih eder. Ruh haline göre kıyafet seçimi yaparlar.

Kova Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Kova Burcu Erkeği: Kova burcu erkeği sıradan görünüşe sahip, son derece kibar bir erkektir. Herkese karşı nazik ve içten davranışlar sergiler. İnsanları kırmak ve onlara karşı kaba davranışlar sergilemek isteyeceği en son şeydir. Her zaman insanların iyiliğini ister ve bu konuda onlara destek çıkar. Görünüm bakımından, onu diğer erkeklerden ayıran özelliklere sahip değildir ancak kişilik olarak onu diğer erkeklerden ayıran birçok özelliğe sahiptir.

Kova burcu erkeği hep iyimser davranışlar sergiler. Hayatın olumsuz yönüne bakmak yerine, olumlu ve eğlenceli yönüne bakmayı tercih eder. Hâl böyle olunca Kova burcu erkeğinin neden her zaman neşeli ve güler yüzlü olduğunu anlamak kolaylaşır. Kişilik olarak neşeli ve hoş olması insanlar tarafından sevilmesine ve beğenilmesine neden olur. İnsanların ona daima saygı göstermesine şaşırmamak gerekir.

Kova Burcu Erkeği

Kova burcu erkeği çok yönlü bir kişiliğe sahiptir ve özgürlüğüne son derece düşkündür. Kısıtlanmaktan hiç hoşlanmaz. Kova erkeğinin çok yönlü yapısı, insanların onu zaman zaman anlayamamasına ve çözümleyememesine neden olur. Bazı insanlar Kova burcu erkeğini uzun süre tanıdığını ve daha onu çözümleyemediğini söyleyebilir. Kişiliğini anlamak gerçekten zordur.

Kova burcu erkeği genellikle mantığı ve aklı ile hareket eden, buna göre konuşmayı tercih eden bir kişiliğe sahiptir. Duygularını kolay kolay açığa çıkarmaz. Kimi insanlar onun duygusuz olduğunu savunabilir ancak bu durum aslında öyle değildir. İç dünyalarında son derece duygusal bir erkek vardır. Ancak bunu nadiren belli ederler. Pratik ve zeki bir düşünce yapısına sahip olması, birçok konuda kolayca çözüme ulaşmasını sağlar.

Kova burcu erkeği değişimin insanıdır. Geleneklerine bağlılık göstermez. Hayatının her alanında değişim olsun ister ve hayatını bu şekilde yaşar. Farklılık, Kova burcu erkeğine büyük keyif verir. Bu kadar farklılık düşkünü, özgürlükçü ve değişimci olması hareketli olmasını sağlar. Bunun sonuncunda da Kova burcu erkeği gerçekten mutlu ve enerji dolu olur.

Kova burcu erkeği hayatının her alanında mükemmel olanın peşinden koşar. Az olan ile yetinmek ona göre değildir. Her şeyin en güzeline, en mükemmeline sahip olmak ister. Bu nedenle maddi olarak savurganlık yapabilir. Mükemmel olana sahip olmak, maddi olarak güçlü olmaktan, para harcamaktan geçer ve Kova burcu erkeği de bu durumun farkındadır.

Kova Burcu Erkeği sosyal olarak daima aktif bir kişiliğe sahiptir. Çevresi her zaman insanlar ile dolu olur. Ancak bu kişiler genellikle her seferinde farklılık gösterir. Kova burcu erkeği daima yeni insanlar ile tanışmak ister. Her insan ile fikir alışverişi yapmak ister. Hâl böyle olunca Kova burcu erkeğinin çok geniş arkadaş çevresi olur ve herkes tarafından sevilir. Tavırlarıyla ve davranışlarıyla ön plana çıkan, sevilen bir erkektir.

Kova burcu erkeği için yalan söylemek çok zor bir durumdur. Doğrucu ve dürüst bir erkektir. Yalan söyleyen insanları çevresinde tutmazlar. Güvenilir bir kişiliğe sahiptir. Bu tarz davranışları sayesinde insanların beğenisini ve takdirini kazanır. Kova burcu erkeği aynı zamanda son derece hisli ve karşısındaki insanın ne istediğini, ne söylemek istediğini anlayan bir erkektir.

Kova burcu erkeği her zaman farklı şeyler ile ilgilenmek ister. Sürekli olarak aynı şeyler ile ilgilenmekten ve bir konu üzerinde uzun süre vakit harcamaktan aşırı derecede sıkılır. Kolayca yön değiştiren bir kişiliğe sahiptir. İnsanlar onun birçok konuya ilgi duymasına şaşırabilir. Kova burcu erkeğini bu anlamda takip etmek çok zordur.

Kova burcu erkeği dostlarına çok değer verir ve aslında bu insanları kardeşi olarak görür. Kardeşleri ile tüm tutkularını, ilgi alanlarını ve düşüncelerini paylaşır. Bu kişileri titizlik ile seçtiğini söylemek gerekir. Herkes onun arkadaşı olabilir ancak çok az kişi onun dostlu, kardeşi olabilir. Dostları, kardeşleri için yapmayacağı şey yoktur.

Ailesine daima önem verir. Ev hayatı onun için çok önemli bir kavramdır. Ailesi ile mutlu olmak için uğraşır. Ailesiyle olduğu sürece eğlenceli ve neşeli bir erkek olurlar. Evli olsun ya da olmasın daima ailesine değer verir. Evli ise eşiyle sürekli mutlu olur. Zaman zaman romantik olurlar.

Kova Burcu Erkeği Aşk

Kova Burcu Erkeği Aşk

Kova burcu erkeği, aşk hayatında son derece nazik ve ilgili bir partner olarak karşımıza çıkar. Bu tarz davranışlar sergiliyor olmasına rağmen, birlikte olduğu kişiyi hayatının merkezi haline getirmez. Bağımsızlığına düşkün bir yapıya sahiptir. Bağlanmaktan ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Kova burcu erkeği ile beraber olan kadın, öncelikle onunla arkadaş olmayı başarmalıdır. Bunu sağlayan kadın, Kova erkeği ile uzun bir ilişki yaşayabilir.

Kova burcu erkeği aşk hayatında bir ilişkiye başladığında ilk zamanlarda soğuk ve uzak davranabilir. Aslında bunu da partnerine aşırı derecede değer verdiği için yapar. Sevdiği zaman içinde fırtınalar ile baş başa kalır. Bağımsızlığından vazgeçip, vazgeçmeyeceğini düşünür. Yoğun bir sevgi içerisindedir. Kova burcu ile birlikte olan kadın onu yönlendirmek yerine, onunla hareket etmeyi bilmelidir. Zaman zaman kıskanç olabilir.

Kova burcu erkeğinin olumlu özellikleri

Kova burcu erkeğinin olumlu özellikleri arasında; en dikkat çekici olanı insancıl ve arkadaşlığa önem veriyor olması dikkat çeker. İnsanlara yardım etmekten hoşlanır, oldukça yardımsever bir karaktere sahiptir. İyimser, yaratıcı ve bağımsızdır.

Kova burcu erkeğinin olumsuz özellikleri

Kova burcu erkeğinin olumsuz özellikleri arasında; sorumsuz olması ve anlaşılmaz davranışlar sergilemesi dikkat çeken olumsuz özellikleridir. Saplantılı bir erkektir ve kimi zaman dengesiz davranışlarda bulunabilir. Huysuz, aşırı yenilikçi ve dik kafalı olması diğer olumsuz özellikleri olarak gösterilebilir.

Burçlarla uyumu

Kova burcu erkeği uzun süreli ve kalıcı birliktelik istiyorsa, Yay burcu kadınını tercih etmelidir. Bu kadın ile birlikte son derece mutlu ve uyumlu birlikteliğe sahip olabilirler. İkizler burcu kadınıyla renkli ve maceralı bir ilişki kurabilir. Son derece eğlenceli bir ilişkiye sahip olabilirler. Fiziksel ilişki bakımından, Aslan burcu kadınıyla sonra derece uyumlu olabilirler.

Nasıl kadınlardan hoşlanır?

Kova Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Kova burcu erkeği istediklerine karşı sorun çıkartmayacak, kendisine koşulsuz bir şekilde bağlılık göstereceğine inandığı, tercihlerini ve kararlarını sorgulamayacak kadınlardan hoşlanır. İsteklerine saygı duyan ve kendisini onaylayan kadından hoşlanmaması söz konusu bile olamaz. Ancak kendisine uyum göstermeyen, yaptıklarına ve kararlarına karşı sorun çıkartan kadından olabildiğince uzak durmaya çalışır.

Nasıl etkilenir?

Kova Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Kova burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız dikkatli olmalısınız. Özgürlük düşkünü olan Kova erkeği kısıtlanmaktan nefret eder. Onu kısıtlamamaya dikkat edin. Kova burcu erkeğini etkilemek için duygularınızı gizlemeniz gerekir. Kova erkeği aklını kullanarak bir şeyi elde etmek ister. Sizi araştırmasını sağlayın, merak uyandırın ve gizli yönleriniz olsun. Sizi tam olarak çözmesine izin vermeyin. Doğrucu olduğunu hissettirin, asla ama asla yalan söylemeyin. Tüm bunları uyguladığınız sürece Kova burcu erkeğini etkileyebilirsiniz.

Nelerden hoşlanır?

Kova burcu erkeği sosyal çevresiyle bir arada olmaktan, yeni yerler keşfetmekten ve yeni insanlarla tanışmaktan hoşlanır. Her konuda araştırma yapmaktan ve yaratıcı olmaktan hoşlanırlar.

Hediye seçimi

Kova burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız ve maddi olarak güçlü biriyseniz elektronik, ilginç ve yeni çıkmış bir şey alabilirsiniz. Diz üstü bilgisayar, tablet ya da bilgisayar alabilirsiniz. Bilgisayarda oynamak için yeni bir oyun ya da haporlör alabilirsiniz. Kova burcu erkeği gökyüzünü izlemeyi sever, bu nedenle ona bir teleskop da alabilirsiniz.

Kova burcu erkeği. Kova burcu erkeğinin fiziksel ve genel özellikleri. Olumlu ve olumsuz yönleri. Burçlarla uyumu, nelerden hoşlanır? nasıl kadınlardan hoşlanır, nelerden etkilenir.