Kova Burcu Kadını Aşk

Kova Burcu Kadını Aşk

Kova burcu kadını aşk hayatında kısıtlanmaya gelemez. Özgürlüğüne düşkün, becerikli ve yenilikçi bir yapıya sahiptir. Sevecen ve neşeli bir kişiliği vardır. Kova burcu kadını karşı cinsi öncellikle zekası ile etkiler. Söz konusu aşk olduğunda sahiplenici değildir ve böylede davranılmasını istemez. Kıskanç değildir, ancak kimi zaman istisnalar olabilir. Aşk konusunda oldukça tutkuludur ve kendini tam anlamıyla partnerine adaması için güçlü bağlara ihtiyaç duymayacaktır.

Kova burcu kadınının aşk hayatı

Kova burcu kadını her şeyden önce güvenmek ister, bu sağlandıktan sonra aşık olacaktır. Güveni yitirilmediği süre partneri ile birlikte olmaya devam edecektir. Ancak partneri güvenini kaybederse en kısa zamanda ondan uzaklaşacaktır. Kızmaz, kin tutmaz ancak uzaklaşır. Romeo olduğunu düşünen bir erkek bile ne kadar akıllı olduğunu kabul ettiremezse Kova kadınına, hayatına bile giremez. Sıkı bir bağ oluşmadan asla ama asla özgürlüğünün kısıtlanmasına izin vermeyecektir.

Kova burcu kadını yapmak istediğini yapar, hiçbir erkekte buna engel olamaz. Aslında bu durum birazda inatçılığından kaynaklanır. Kova burcu kadını ile birlikte olmayı kabul eden erkek, bu kadının yanında figüran olarak kalmayı baştan kabul etmiş sayılır. Tüm bunlara rağmen erkek, bu konuda kendini takdir etmelidir.

Kova burcu Kadını aşk. Kova burcu Kadınınınn aşk hayatı, sosyal ilişkileri.