Kova Burcu Kadını Cinsellik

Kova burcu kadını özgürlüğüne ve değişikliklere düşkündür. Bu nedenle Kova burcu kadını genellikle tek eşliliği tercih etmez. Bağımsızlığına fazlaca düşkün olmasından dolayı kendisini tam anlamıyla partnerine adayamaz. Fiziksel ilişkilerinde oldukça farklı bir yapıya sahiptir. İlk defa Kova burcu kadını ile birlikte olan bir erkek için bu fiziksel ilişki oldukça farklı bir deneyim olacaktır.

Kova burcu kadını fiziksel ilişkisinde acele etmez, yavaş bir birliktelikten yanadır. Aslında Kova burcu kadını için fiziksel ilişki olmazsa olmazlar arasında yer almaz, ancak oluyorsa da yavaş olmasını ister. Kova burcu kadını bu alanda partnerine ilk adımı atmaktan çekinmez ancak partnerinden de bir adım bekler, çünkü eşitlikten yanadır.

Kova burcu kadını cinsel hayatında sadece bedeniyle ilgilenen bir partnerle bir daha birliktelik kurmaz. Partnerinin fiziksel ilişki sırasında hem bedenine, hem aklına, hem de duygularına hitap etmesini ister. Soğuk bir görünüme sahip olsa da yeterince uyarıldığında ateşli ve tutkulu bir partnere dönüşebilirler.

Kova burcu kadını cinsellik. Kova burcu kadınının cinsel yaşamı.