Kova Burcu Mart 2018

Kova Burcu Mart 2018

Kova Burcu Mart 2018 İş

Sevgili Kova burcu, Mart 2018'de iş ve kariyer hayatınızda tadınızın biraz kaçacağını ve gergin davranışlar sergileyeceğinizi bilmelisiniz. Siz dahil çevrenizde size değer veren kişiler iş hayatınızla ilgili konularda neden bu kadar agresif olduğunuza bir türlü anlam veremiyor. Belki de çok yukarılarda tuttuğunuz beklentilerinizin karşılık bulamıyor olması tadınızın kaçmasına sebep oluyordur.

Mart 2018'de birlikte iş yaptığınız kişilerle aranızda gerginlik yaşanmasını istemiyorsanız biraz daha özenli ve kuvvetli iletişimler kurmaya çalışmalısınız. Önünüze çıkan engel ne kadar zorlu olursa olsun siz üstesinden gelebilecek inanca ve hırsa zaten sahipsiniz. Sizin en büyük eksikliğiniz başlangıç adımını ne zaman atacağınıza bir türlü karar veremiyor olmanız. Yoğun bir sürece giriyorsunuz Kova burcu. Söz konusu sorumluluklarınız olduğunda veriminizi artırmalısınız.

Kova Burcu Mart 2018 Aşk

Kova burcu, Mart 2018'de aşk ve ilişki hayatınızda yakınlaşmalar biraz daha ilgi çekici olmaya başlayacak. Dolayısıyla aşk ve ilişki hayatınızda belirli ölçülerde bir hareketlilik yaşanacak. Hareketin kontrolünü elinizde bulundurur ve aşk hayatınıza kendiniz yön verirseniz kendinizi daha da özgür hissedebilirsiniz. Kontrolü elinizde bulundurmak isterken de birlikte olduğunuz kişi üzerinde baskı oluşturmamaya çalışın.

Mart 2018, yalnız olan Kova burcu insanları için de bir hayli önemli olacak. Kişilik olarak size farklı gelecek ve yakınlaşmak istemeseniz dahi kendinizi engelleyemeyeceğiniz bir kişiyle karşılaşacaksınız. Hiçbir şey için aceleci olmamalısınız. Yeni ve yoğun geçecek bu dönem başınızın dönmesine neden olabilir. Kısa zaman içerisinde birbirinize alışacak, uyum sağlayacak ve güzel bir birlikteliğe adım atacaksınız.

Kova burcu, Mart 2018'in sonlarına doğru birlikteliğinizde kendinizi daha rahat hissedecek ve paylaşımlarınızı daha doğru yapabileceksiniz. Özgürlüğünüz baskı altına girmeyecek. Sizin de belki en büyük korkunuz bu ancak merak etmeyin, bu konuda herhangi bir sorununuz olmayacak. Alışılmışın dışında bir dönem içerisinde olmayacaksınız. Ayak uydurmanız kolay olacaktır. Mart 2018'in tadını çıkartmaya bakın.

Kova Burcu Mart 2018 Sağlık

Kova burcu, Mart 2018'de sağlığınızla ilgili konularda çok dikkatli olmalısınız. Yediğiniz yiyeceklerin normalden daha yağlı olması mide ağrılarınızın olmasına neden olabilir. Özel hayatınızla ilgili olarak da zihinsel açıdan bir baskı meydana gelmeyeceği için ruhsal durumunuz da gayet iyi. Geçmiş rahatsızlığınızla ilgili olarak da kontrolü elden bırakmayın.

Kova Burcu Mart 2018. Kova Burcu Mart 2018 Yorumu. Kova Burcunun Mart ayı burç yorumları nedir? Mart 2018 Kova Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!