Kova Burcu 2019

Kova Burcu 2019

2019 yılının, Haziran ayına kadar olan döneminde özellikle maddi konular kafanızı fazlasıyla meşgul edecek. Alacak ve borç konularında ufak düzenlemeler yapabilirsiniz. Aynı zamanda kredi konuları da gündeme gelecek. Size fayda sağlayacak uğraşlar içerisinde olacaksınız. Geçen yıldan ya da daha önceki yıllardan var olan hesaplarınızı kontrol etmeli, sizin için doğru olacak adımları atmalısınız.

Bu yıl içerisinde sosyal yaşantınız önem kazanıyor. Yeni arkadaşlıklar kuracak, yeni çevreler edineceksiniz. Yanınızda olmasını istediğiniz kişiler, hayatınızın belirli bölümlerinde sizi fazlasıyla motive edebilir. Birlikte olduğunuz kişinin sergilediği olumlu davranışlar, sizi fazlasıyla motive ediyordu.

2019 yılı içerisinde soyut kavramlarla değil somut kavramlarla ilgileneceksiniz. Daha gerçekçi ve elle tutulur davranışlar sizin için daha önemli olacak. Bekâr olan veya yalnız yaşamak zorunda olan Kova burcu insanları için de, Şubat ayından sonra seyahatler söz konusu olacak. Yapacağınız yolculuklarda, sizin için önemli olacak aşk yakınlaşmaları yaşanabilir.

Kova Burcu 2019 Aşk Hayatı

Bekâr olan veya herhangi bir kişiyle duygusal olarak bir şeyler hissetmeyen Kova burcu insanları, yalnızlık korkusu içine girebilir. Ancak, Mart ayından sonra her şey değişecek ve birliktelik konusunda istediğiniz başarıyı elde edeceksiniz. Bazı Kovalar, Nisan ayına doğru evlilik kararı alabilir. Bazı Kovalar ise, gönül eğlendirmek için başladığı bir ilişkide daha ciddi davranışlar sergileyerek, ilişkinin uzun süreli olmasını isteyebilir.

2019 yılında, bekâr olan Kova burcu insanları için çok fazla fırsat var. Karşınıza çıkacak kişiye güvenmede sorun yaşayabilirsiniz ancak aşkın çekim gücü, kafanızda var olan sorunların ortadan kalkmasına neden olacak. Evli olan Kovalar, çocuk isteyebilir ya da bu konudaki dileklerini eşine iletebilir. Seyahatlerden kaynaklı olacak, sevdiğiniz kişiden zaman zaman uzak kalacaksınız. Bu nedenden dolayı ayrılıklar söz konusu olabilir. Yaşanacak olumsuzluklar canınızı sıkmasın, aşkınızı tazelemeniz için önemli adımlar atacaksınız.

2019 yılının bazı dönemlerinde, birlikteliği olanlar ya da evli olan Kovalar partnerini fazlasıyla eleştirecek ve daha önceden normal gelen davranışlar, sinir bozucu olabilecek. Sevdiğiniz kişiyi değiştirmekten vazgeçin. Özellikle evli olan Kova burcu kadınları, bu dönem içerisinde eşinizin ilgisizliğinden dert yanabilirsiniz. Aklınızda çok fazla düşünce var, sarf edeceğiniz bir kelime hayatınızın değişmesine, daha sıkıntılı dönemlere girmenize neden olabilir, dikkatli olun.

Bu yıl içerisinde alınganlığınızdan kurtulmalısınız. Aşk hayatınızın daha normal ve istediğiniz düzeyde olmasını istiyorsanız, eleştirisel yaklaşımlarınızdan uzak durmalısınız. İlişkinizde, alttan alan tarafın kendiniz olduğunu düşünebilirsiniz. Kafanızda dönüp duran sorular, sadece sıkıntılar yaşamanıza neden olacak. Yaşanan tüm sorunlar zamanla ortadan kalkacak. Her şeyin dört dörtlük olması beklenemez ancak istediğiniz aşk hayatına zamanla sahip olacaksınız.

Kova Burcu 2019 İş Hayatı

2019'in ilk aylarında maddi açıdan sıkıntılar yaşanacak. Kazancınız yetmeyebilir ya da para kazanmakta zorlanabilirsiniz. Zaman zaman endişeleriniz artacak ancak tüm yılın bu şekilde devam etmeyeceğini, istediğiniz ve arzuladığınız yaşam standartına sahip olacağınızı söylemek gerekir.

Bu yıl, huzurunuzun bozulmasını istemiyorsanız tutumlu olmalısınız. Üçüncü ayın başlarında ufak değerlendirmeler yaparak, alacak ve borçlar konusunda bir dengeyi yakalamalısınız. Size borcu olan kişilerden ya da para gelecek yerlerden önemli haberler alabilirsiniz. Bu yıl içerisinde bazı Kovalar için miras konuları gündeme gelecek ve önemli miktarda paranın sahibi olacaklar.

Ortaklıklar konusunda ilginç ve normalden daha farklı kararlar alabilir, ani bir düşünceyle işten ayrılabilirsiniz. Kafanızda dolaşan değişim istekleri, zaman zaman borçlanmanıza neden olabilir. Hangi durumlardan kar edeceğinizin, hangi durumlardan zarar edeceğinizin farkına varmalısınız. Fevri davranışlar sizi başarısızlığa sürükleyebilir. İş konusunda yapacağınız seyahatler, Temmuz ayına doğru iptal edilebilir.

Ağustos 2019'te, yatırım ve maddi olaylar da yoğunluk söz konusu. İş konusunda karar verme aşamasında olabilirsiniz. Ağustos ayının sonlarına doğru beklediğiniz haberi ya da cevabı alacak, istediğiniz kararları bundan sonra verebileceksiniz. Kendinizi geliştirme adına çalışmalar yapıyor, ekonomik durumunuzu geliştirmek için çaba gösteriyorsunuz. Yaptıklarınız size olumlu dönüşler sağlayacak.

Kova Burcu 2019 Sağlık

2019 yılında var olan enerjinizi ve gücünüzü doğru yönlerde kullanmayı alışkanlık haline getirmelisiniz. Gereğinden fazla yorulmamaya özen gösterin. Zaman zaman dinlenmeye ihtiyacınız olacak. Kendinize gerekli olan zamanı ayırmadığınız takdirde sağlık açısından sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Fiziksel olarak kendinizi güçlendirmeniz gerekiyor.

2019 yılında midenizde ufak tefek sorunlar meydana gelebilir. Kimi zaman fazla stres, dayanılması güç ağrılar yaşamanıza neden olabilir. Troid konusunda sıkıntı yaşayan Kova burcu insanları, 2019 yılında gerekli kontrollerini yaptırmalı ve tedavilerini aksatmamalı.

Kova burcu günlük
Kova burcu 2019. Kova burcu 2019 falı. Kova burcu 2019 aşk hayatı ve burç yorumu.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!