Kova Burcu 2018

Kova Burcu 2018 Falı

Kova burcu, 2018 yılı içerisinde burcunuzda yaşanacak olan gezegensel etkilerden dolayı kendinizi dağınık ve umursamaz hissedeceksiniz. Hayatınızın herhangi bir bölümünde olsa dahi bir sorunla karşılaştığınızda üzerinde çok durmayacak, her şeyi akışına bırakmak isteyeceksiniz. Düşüncelerinizin ve sergileyecek olduğunuz davranışların size faydası olabileceğini düşünebilirsiniz. Tabii ki haklılık payınız var ancak ergenlik çağınızı geçireli uzun zaman olduysa sorumluluklarınızla yüzleşmeniz daha doğru olacaktır.

Geride bıraktığımız yıl içerisinde çok fazla başarıya imza attınız. Geriye dönüp baktığınızda hiçbir şeyin istediğiniz gibi olmadığını düşünebilirsiniz ancak aslında öyle olmadığını rahatlıkla görebilirsiniz. Başarılarınızı göremiyorsanız detaylara biraz daha inmeye çalışın. İnsanların hayatında pozitif bir etkiye sahipsiniz. İç dünyasına sorun yaşayan insanlarla dert paylaşımda tam bir ustasınız. Değer verdiğiniz insanların güçlü olmasını sağlıyorsunuz. Bundan daha değerli bir başarı var mı Kova burcu?

2018 yılında hayatınızın gidişatı sizi fazlasıyla yoracak. Zorlandığınız veya köşeye sıkıştığınızı düşündüğünüz zamanlarda mutlaka sakin kalmalı, yeni bir planlama içerisine girmelisiniz. Özellikle iş hayatınızda herhangi bir sorunlar karşılaşırsanız acele kararlar vermemeniz daha doğru olacaktır. Zihinsel ve fiziksel açıdan kendinizi rahatlatmaya ihtiyacınız var. Sorunların artması yıldırıcı olabilir.

Kova burcu, 2018 yılında iş ve kariyer hayatınızda yaşanacak olumsuzlukların aşk veya arkadaşlık yaşantınızda da karşınıza çıkma ihtimali var. İletişim yeteneğinizde eskiye göre biraz yavaşlama görülmekte. İkili diyaloglarınızda ciddi konuşmalar gerçekleştirmeden önce iki kere düşünmelisiniz. Zaten gergin olacağınız için kırıcı davranabilirsiniz. Sizi uğraştıracak ve yoracak bir sürece giriyorsunuz Kova burcu.

Kova Burcu 2018 İş Hayatı

Kova burcu, 2018 yılına hızla girmek ve iş hayatınızda birçok başarılar elde etmek istediğinizi biz de çok iyi biliyoruz lakin 2018 yılı büyük atılımlar gerçekleştireceğiniz veya bunlar sizin telafisi zor riskler alacağınız bir yıl değil. Risk, başarıya ulaşmanın bir diğer yoludur Kova burcu ancak siz 2018 yılında bu yolu pek kullanmamaya çalışın. Halihazırda gittiğiniz yolu izlemeniz sizin için daha hayırlı olacaktır.

2018 yılının ilk günlerinden itibaren iş ve kariyer hayatınızla ilgili düzenlemeler yapmalısınız. Sorumluluklarınızı, işlerinizi biriktirmeniz size hiçbir fayda sağlamayacaktır. Bir ay içerisinde yapabileceğiniz işi son haftaya bıraksanız zamandan kazanır zihinsel ve fiziksel yönden kaybedersiniz. İş ve kariyer hayatınız ise söz konusu olan, şimdiye kadar size çok fazla yardımı olan, her türlü çıkmazdan dahi kurtulmanızı sağlayan mantığınızı kullanmalısınız.

Kova burcu, 2018 yılının sonlarına doğru beklentileriniz yavaş yavaş karşılık bulmaya başlayacak. Bu sürece kadar sahip olduklarınızı korumayı başarırsanız üstesine koyacak ve 2018 yılını kar ile kapatabileceksiniz. Gelir ve gider konusunda da rahat hareket etme imkanınız olacak. Satış işi yapıyorsanız, aylardır elde etmediğiniz ciroyu yılın ikinci yarısından itibaren elde edebilirsiniz. İş ve kariyer hayatınıza odaklanın.

Kova Burcu 2018 Aşk Hayatı

Kova burcu, 2018 yılında iş hayatınızda yaşanacak sorunların benzerleriyle aşk ve ilişki hayatınızda karşılaşabilirsiniz. Öyle ki, gözlerinizi üzerinizden alamadığınız, size ilgisinin olduğunu düşündüğünüz ve her geçen gün biraz daha yakınlaştığınız kişinin sizi hayal kırıklığına uğratma ihtimali var. 2018 yılında sizden beklenmeyecek düzeyde duygusal olacaksınız Kova burcu. Yeri geldiğinde sadece kendinizi de düşünmelisiniz.

Genç yaşlarda olan Kova burcu insanlarının 2018 yılından yana olan beklentileri olgunluğa erişmiş Kovalardan çok daha farklı olacak. Olgunluğa erişmiş kişiler ciddi birliktelik arayışına girecekken genç yaşlarda olanlar sürekli başlangıç ve sonlanma peşine düşecekler. Peki, genç yaşta olan Kova burcu insanlarına şunu sormak lazım, siz değil de karşınızdaki kişi sizin duygularınızla oynasa ne hissederdiniz?

Kova burcu, 2018 yılında birlikteliğinizde veya yakınlaşmalarınızda sizin başınıza gelmesini istemediğiniz ne varsa siz de yapmamalısınız. Mutlu olmak, eğlenmek ve aşk hayatınızın tadını çıkartmak istiyorsunuz ancak bunu uygun bir şekilde yapmanız daha doğru olacaktır. Yalnız olan kişilerin kendilerine güvenmeleri gerekiyor. Sosyal hayatınız size bu konuda yardımcı olacaktır Kova burcu. 2018 yılında aşk hayatınızın keyfini sürün.

Kova Burcu 2018 Sağlık

Kova burcu, hayatınızın diğer bölümlerinde yaşanacak olan sıkıntılar ve zorluklar neyse ki sağlıkla ilgili konularda pek karşınıza çıkmayacak. Pek karşınıza çıkmayacak olması da hiç sorun yaşamayacaksınız anlamına gelmiyor. Hal böyle olunca, yıl içerisinde sağlığınızı geri plana atmak gibi bir lüksünüz bulunmayacak. Hayatınızın eğlenceli ve sürekli hareket halinde olmasını istiyorsunuz. Bunun için de sağlığınıza ihtiyacınız var.

2018 yılında can sıkıcı olayların dozu zaman zaman zirve yapacağı için gergin ve stresli olacaksınız. Kendinize gelin Kova burcu. Sinirin ve stresin kime iyi geldiği görülmüş? Zihinsel açıdan zaten zor bir süreçten geçiyorken şartları kendi açınızdan daha da zorlaştırmamanız lazım. Son olarak, sizin için zararlı olduğunu bile bile sürdürdüğünüz şeyler var, kısa zaman içerisinde hatanızdan dönmenin yollarını arayın.

Kova burcu 2018. Kova burcu 2018 falı. Kova burcu 2018 aşk hayatı ve burç yorumu.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!