Kova Burcu Mart 2017

Kova Burcu Mart 2017

Kova Burcu Mart 2017 İş

Sevgili Kova burcu, Mart 2017'de kariyer hayatınızla ilgili beklentilerinizi çok yukarılarda tutmamanızda yarar var ki böylelikle hayal kırıklığına da uğramazsınız. Çalışmalarınızın kısa süreli değil daha çok ileriye yönelik olmasına dikkat edin. Maddi gücünüz azımsanmayacak seviyelerde. Bu ay içerisinde çok fazla zorlanmayacaksınız ancak ilerleyen günlerde daha keyifli zamanlar sizi bekliyor.

Mart 2017'de üstünüz olan kişi veya kişilerin sizden yana olan beklentilerine cevap vermek adına çok fazla çalışmalısınız. Aslında üstünüz olan kişilerin size bu kadar yüklenmeleri muhtemelen size karşı bir tavırları oldukları için değildir. Size olan güvenleriniz ve daha fazlasını yapacağınıza olan inançlarından kaynaklanmaktadır. Pazarlama alanında çalışıyorsanız, geride bıraktığımızdan aydan daha fazla satış yapabilirsiniz, biraz çaba.

Tecrübesiz diye adlandırılan konumda bulunuyorsanız her şeyi akışına bırakmak yerine elinizden geleni yapmak adına uğraş vermelisiniz. Kendinizi yetersiz gördüğünüz konularda eğitimler alabilirsiniz. Akışına bırakır ve ne olacaksa olsun derseniz de hata yaparsınız. Söz konusu iş hayatınız olduğunda kendinize bir takım belirli kurallar koyabilirsiniz. Zor gibi görünen ancak rahat geçireceğiniz bir ay sizi bekliyor.

Kova Burcu Mart 2017 Aşk

Kova burcu, Mart 2017'de aşk hayatınızın gidişatı aslında sizin karar ve davranışlarınıza bağlı olacak. Şanslısınız ki bu ay içerisinde dikkatler tamamen sizin üzerinizde olacak. Aşk hayatınız renklenecek ve keyif alacaksınız. Bazı yakınlaşmaların tehlikeli olduğunu bile bile üzerine gideceksiniz. Başınız biraz olsun ağrıyabilir Kova burcu. Karşınızdaki kişiyi bunaltmamaya çalışın.

Kova burcu, Mart 2017'de çekiciliğinize söyleyecek çok fazla söz yok aslında. Dikkatleri kolaylıkla üzerinize çekebileceksiniz. Merak etmeyin, duygularınız ve hisleriniz mutlaka karşılık bulacaktır. Cesaretinizi kırılmasına veya duygularınızın zarar görmesine izin vermeyin. Alacağınız cevap olumsuz olsa dahi tüm suçlamayı kendinize yöneltmemelisiniz. Hem kendinize hem de karşınızdaki kişiye saygılı olun.

Mutlu olmanın aslında çok da zor olmadığını fark edeceksiniz Kova burcu. Birlikteliğiniz varsa ilişkinize sahip çıkın. Mutlu olmamanız için herhangi bir engel bulunmuyor. Aslında engelleri kendi kendinize yaratıyorsunuz. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki bağ çok daha kuvvetli olmaya başlıyor. Özenli ve titiz davranın. Herhangi bir tartışmada da kötü sözler kullanmamaya dikkat edin. Aksi halde güven sarsabilirsiniz.

Kova Burcu Mart 2017 Sağlık

Kova burcu, Mart 2017'de sağlığınızla ilgili konularda sizi mutlak dikkat bekliyor. Sağlığınızı geri plana atmaktan ve özensiz davranmaktan asla korkmuyorsunuz. Herhangi bir sorun yaşadığınızda da büyük yakınmalar içerisine giriyorsunuz. Enerjiniz yüksek ancak bunun negatife dönme ihtimali de var. Zihinsel ve fiziksel açıdan kendinizi en iyi seviyelerde tutmaya çalışın.

Kova Burcu Mart 2017. Kova Burcu Mart 2017 Yorumu. Kova Burcunun Mart ayı burç yorumları nedir? Mart 2017 Kova Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!