Kova Burcu Kasım 2017

Kova Burcu Kasım 2017

Kova Burcu Kasım 2017 İş

Sevgili Kova burcu, Kasım 2017'de iş ve kariyer hayatınızda gezegenlerden alacak olduğunuz destek sayesinde geçmiş başarısızlıklarınızı ortadan kaldırabilecek ve ilerleme sağlayacaksınız. Bu süreç içerisinde hiç beklemediğiniz alanlardan hiç beklemediğiniz kazançlar elde edebilirsiniz. Finansal açıdan zorlayıcı bir süreci geride bıraktınız. İş ve kariyer hayatınızda istediğiniz dengeyi kurabileceksiniz.

Kasım 2017'de hayatınızın diğer alanlarıyla ilgilenirken iş ve kariyer hayatınızı geri plana atmamalısınız. Motivasyon konusunda eksiklik yaşadığınız sürece verimli olamaz ve sizden istenilenleri bir türlü yerine getiremezsiniz. Kasım 2017'nin ortalarına doğru da güzel gelişmeler yaşanacak. Fırsatlar o kadar gözle görünür olacak ki isteseniz dahi görmezden gelemeyeceksiniz. Tam da bu noktada önemli olan doğru adımlar atabilmek.

Kova burcu, Kasım 2017'nin sonlarına doğru projelerinize istediğiniz gibi şekillendirebileceksiniz. Köklü değişimler yapmadan önce araştırmalarınızı en doğru şekilde yaptığınızdan emin olmalısınız. Hedeflediğiniz iş ve kariyer hayatına adım adım ilerleyeceksiniz. Acele ettiğiniz sürece daha fazla hata yaparsınız. Sorumluluklarınızın bilincine varmalısınız. Kasım 2017'de istekleriniz yerini bulacak.

Kova Burcu Kasım 2017 Aşk

Kova burcu, Kasım 2017'nin neredeyse ilk gününden son gününe kadar olan süreçte sizden beklenmeyecek düzeyde duygusal olacaksınız. Siz, burcunuzun özelliklerinden dolayı pek duygularıyla hareket eden birisi değilsiniz. Daha önceleri aşk ve ilişki hayatınızda yapmış olduğunuz hatalardan önemli dersler çıkartmalısınız. Geri dönüşü olmayan hatalar yaptıysanız da halen daha peşinde koşturmanın bir mantığı olmadığını görün.

Hiç olmadığınız kadar duygusal olacağınız için birlikteliğinizde hata yapma ihtimaliniz geride kalan aylara göre çok daha fazla. Siz, hem karakter hem de fiziksel açıdan dikkat çeken bir burçsunuz. Karşı cinsi istediğiniz gibi etkiniz altına alabiliyorsunuz. Her ne kadar karşı taraf duygusal olarak beklenti içerisinde olsa da mantıklı davranış sayesinde eksiklik yaşanmasına müsaade etmiyorsunuz.

Kova burcu, daha önceki birlikteliklerinizin artık izlerinden kurtulmalısınız. Farkındaysanız daha önceki birlikteliğinizden bahsederken gözden kaçırmamanız gereken bir nokta var. O da her ne olursa olsun geçmişte kalmış oldukları. Önünüze bakmalısınız. Hemen her konuda önünüze bakmayı başarırken aşk hayatınızda neden aynı davranışı ortaya koyamıyorsunuz? Gözden kaçırdığınız çok fazla fırsat var.

Kova Burcu Kasım 2017 Sağlık

Kova burcu, Kasım 2017'de sağlığınız çok iyi durumda olmayacak ancak öyle köklü sorunlarla da karşı karşıya kalmayacaksınız. Bu dönem içerisinde sağlığınızla ilgili bir dizi testten geçmeniz iyi olacaktır. Söz konusu sağlığınız olduğunda dikkatsiz davranabiliyorsunuz. Son olarak, rüzgarlı havalarda çok fazla dışarıda kalmamaya çalışın. Baş ağrılarınız artarsa da doktorunuza başvurun.

Kova Burcu Kasım 2017. Kova Burcu Kasım 2017 Yorumu. Kova Burcunun Kasım ayı burç yorumları nedir? Kasım 2017 Kova Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!