Kova Burcu Ekim 2017

Kova Burcu Ekim 2017

Kova Burcu Ekim 2017 İş

Sevgili Kova burcu, Ekim 2017'de Mars, iş ve kariyer hayatınızda güzel gelişmelerle karşılaşmanızı sağlayacak lakin rahatlamak istiyorsanız biraz daha uğraşacaksınız gibi duruyor. Ekim 2017'de performans çizginiz her geçen gün biraz daha yükselecek. Birlikte iş yaptığınız kişiler sizin çalışma yönteminizden zaman zaman rahatsızlık duyuyor olsa da doğrusunu yaptığınızdan yana hiç şüpheniz olmasın Kova burcu.

Kova burcu, Ekim 2017'de iş ve kariyer hayatınızla ilgili şu an devam etmekte olan bir aksaklık varsa veya bir işe başlamak adına haber bekliyorsanız yakın zaman içerisinde sonuçlanacağını bilmelisiniz. Bu süreç içerisinde geleceğinize ve hedeflerinize mutlaka odaklanmalısınız. Kişisel başarılarınız daha da dikkat çekici olacak Kova burcu. İlerlediğiniz yolda durmadan devam edin.

Ekim 2017'nin sonlarına doğru pazarlama bölümünde çalışan Kova burcu insanları şu an çalıştıkları yerden daha iyi olan ve mutlaka değerlendirilmesi gereken bir teklif alacaklar. Kafanızın karışmasına hazırlıklı olmalısınız. Çevrenizde bulunan kişiler aldığınız teklifle ilgili farklı farklı yorumlarda bulunacak ancak son kararı siz alacaksınız Kova burcu. Ölçün, biçin ve tartın. Harekete geçmek için de aceleci davranmayın.

Kova Burcu Ekim 2017 Aşk

Kova burcu, Ekim 2017'de sosyal, aile ve iş hayatınızla o kadar ilgili olacaksınız ki aşk hayatınızda bir patlama olsa fark edemeyecek kadar dalgın olabilirsiniz. Hal böyle olunca şu an mızmızlandığınız durum partnerinizin sizden uzaklaşıyor olması. Bu konuda partnerinizi suçluyor ve hatta yakın arkadaşlarınızla dertleşirken neredeyse sütten çıkma ak kaşık gibi davranıyorsunuz. Hatayı kendinizde aramadığınız sürece birlikteliğinizde ki sorunlar devam edecek.

Ekim 2017'nin ortalarına doğru hatalarınızdan dönmemiş ve ders çıkartmamış olursanız uzun süredir devam eden birlikteliğinizde sonlanmayla karşı karşıya kalabilirsiniz. İnatla aynı davranışlarınızı sergilemeye devam ediyorsanız, birlikteliğiniz son bulduğunda kendi kendinize neden diye sormayın ve partnerinizi de hiç suçlamayın Kova burcu.

Yalnız olan Kova burcu insanları, Ekim 2017'de çekiciliğiniz ve yaklaşımlarınızdaki büyü iyiden iyiye artıyor. Karşı cinsin pek karşı koyamadığı bir karakteriniz var zaten. Geçmişte kalan birlikteliğinizin izlerini hala daha üzerinizde taşıyorsanız mutlu ve huzurlu bir ilişkiye başlamak istiyorsanız izlerden kurtulmanız şart. Kontrol sizin elinizde olursa sorun yaşamazsınız Kova burcu.

Kova Burcu Ekim 2017 Sağlık

Kova burcu, Ekim 2017'de sağlığınızla ilgili düzenlemeler yapmalısınız. Uzun süredir kontrole gitmiyorsanız bu dönem içerisinde mutlaka kontrole gitmeli ve gerekirse kan tahlili yaptırmalısınız. Ayrıca, sürekli olarak kilo almaya devam eden Kova burcu insanlarının aldıkları kilolar sadece yediklerinden ve içtiklerinden kaynaklanmıyor olabilir. Bu konuda doktorunuzla araştırmalar yapabilirsiniz.

Kova Burcu Ekim 2017. Kova Burcu Ekim 2017 Yorumu. Kova Burcunun Ekim ayı burç yorumları nedir? Ekim 2017 Kova Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!