Kova Burcu 2016

Kova Burcu 2016 Falı

Kova burcu, 2016 yılı hayatınızın hareketlenmesini sağlayacak bağlantıları ve fırsatları ayağınıza kadar getirecek. Özellikle geride bıraktığımız yıl içerisinde karşınıza çıkan aksaklıkların, bu yıl içerisinde karşınıza çıkmayacak olması sizi fazlasıyla rahatlatacak. Zihinsel olarak hafiflediğinizi hissedeceksiniz. Gelişmelere ayak uydurmakta zorlanmayacak ve hareketli yaşantınıza istediğiniz şekilde yön verebileceksiniz.

Hem işinize hem de sosyal yaşantınıza istediğiniz kadar zaman ayırabilecek, dengeyi kurmakta şanslı olacaksınız. Arkadaş çevrenizin ve dolayısıyla iş veya aşk hayatınızın da genişleme ihtimali var. Bazı konularda kafanız karışacak ancak toparlamakta zorlanmayacaksınız. Arzu ettiğiniz eğlence, tutku ve maceraya fazlasıyla sahip olma ihtimaliniz var. Hayatınız iyi yönde değişiyor Kova burcu. Siz de bunun tadını çıkartmalısınız.

2016 yılında bir oraya bir buraya gitme ihtimaliniz var. Yolculuklar sıkça olacak gibi görünüyor. İşinizden veya özel nedenlerinizden dolayı yurtdışına ya da şehir dışına çıkmanız söz konusu olabilir. Yıl içerisinde gitmek istediğiniz ancak bir türlü fırsat bulup da gidemediğiniz hemen her yere gitme ihtimaliniz var. Yeni yerler görecek, hayatınıza yeni insanlar katacaksınız. Özellikle bu yıl iş ve eğitim hayatınız bir hayli canlanacak.

Yıl içerisinde istediğiniz okula yerleşebilir ya da iş hayatınıza devam ediyorsanız, arzu ettiğiniz şirkette istediğiniz imkanlar altında çalışmaya başlayabilirsiniz. Yeteneklerinizi doğru anlamda kullanmaya başlayacaksınız. İş ya da eğitim fark etmez, hemen herkesin dikkatini çekmeyi başaracaksınız. Size sıkıcı gelen hayatınız değişmeye başlayacak. Önünüzde uzun bir yıl var Kova burcu. Her şey istediğiniz gibi olabilir.

Kova Burcu 2016 İş Hayatı

Kova burcu, 2016 yılında artık kariyerinizi önemseyecek ve sizi üst noktalara taşıyacak çalışmalar yapmaya başlayacaksınız. İş hayatınıza gerekli olan önemi vermeyi başarıyorsunuz. Hiç istemeseniz de zaman zaman sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz var ve bu da sizi zorlayabilir. Ancak siz her türlü olumsuzluğu lehinize çevirmeyi başaracak güce ve yeteneğe sahipsiniz. Doğru noktalara odaklandığınız sürece sıkıntı yaşamazsınız.

2016 yılında hedeflerinizin ve ideallerinizin değişmesi ya da bu konuda kararlı olmanız söz konusu. Kariyerinize yön verebileceğiniz yol haritası çıkartacak ve kendi çizdiğiniz yolda emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Başarıya ulaşmanız çok zor olmayacak Kova burcu. Amaçlarınız doğrultusunda hareket edin ve sizi hedeflerinize ulaştıracak her türlü sorumluluğunuzu da zamanında yerine getirmeye çalışın.

İş hayatınızın size sunacağı sorumluluklar zaman zaman size ağır gelebilecek ancak başarıya ulaşmanız için de geçmeniz gereken zorlu bir yol var. Sakinliğinizi koruyun, Satürn size fazlasıyla destek olacak. İş hayatınızda sahip olduğunuz gücü artıracaksınız. Bu yıl iletişim yeteneğiniz de size fazlasıyla yardımcı olacak. Yeni iş bağlantılarını rahatlıkla kurabileceksiniz. Başarıya ulaşmanız terfi almanızı ya da gelirinizin artmasını sağlayabilir.

Kova Burcu 2016 Aşk Hayatı

Kova burcu, 2016 yılında hayata karşı biraz daha oturaklı olacaksınız ve bu da özellikle aşk hayatınıza direkt olarak yansıyacak bir gelişme. Söz konusu aşk olduğunda sıkıntıya ve kısıtlamaya gelemiyorsunuz. Bu da bazılarınız için sürekli olarak başlangıç ve bitiş anlamına gelmekte. Süregelen birlikteliğiniz konusunda daha dikkatli olacak ve memnun olduğunuz ilişkinizin sonlanmaması adına güzel paylaşımlar yaparak, uyumu yakalayacaksınız.

Yalnız olan ancak hayatında da aşka yer vermeye hazır Kova burcu insanları için de güzel gelişmeler yaşanacak. Karşınıza sizi duygusal olarak derinden etkileyecek ve aklınızı başınızdan alacak bir kişiyle karşılaşacaksınız. Mutluluğu yakalamanız daha kolay olacak. Çekiciliğiniz ve özellikle ilişki konusunda uyumunuz üst düzeyde. Karşınıza çıkan sorunlarla da nasıl baş edeceğinizi iyi biliyorsunuz.

Birliktelik konusunda biraz daha özenli olabilirsiniz. Kafanızı karıştırmak isteyen kişiler olacak. Partnerinize sadık kalmanız gerekiyor. Huzurlu ve güvenilir bir aşk hayatına sahip olmak istiyorsanız, mutlaka üzerinize düşeni en iyi şekilde yapmalısınız. Zaman zaman sizden kaynaklanmayan sorunlar da meydana gelebilir. Sakin olun ve partnerinizi kırmamaya çalışın Kova burcu.

2016 yılının tamamında duygusal yönünüz ve haliyle içinizde bulunan romantizm açığa çıkacak. Birlikte olduğunuz kişiyi bu anlamda mutlu etmeyi başaracaksınız. Evli olanlar için de bu durum fazlasıyla önem taşımakta. Eşinizle mutluluğu bulmakta zorlanmayacaksınız. Kova burcu, 2016 yılında aşk hayatınız çok fazla fırsatla dolu olacak. Kafanızın karışması olası bir durum. Duygularınıza ve hislerinize güvenmeniz gerekiyor.

Kova Burcu 2016 Sağlık

Kova burcu, 2016 yılında hayatınızın her alanında hareketlilik söz konusu olacak ve haliyle sağlığınıza ve enerjinize fazlasıyla ihtiyaç duyacaksınız. Gün sonlarında, işten veya özel hayatınızdan arta kalan zamanlarınızda yeteri kadar dinlendiğinizden emin olmanız gerekiyor. Sağlığınızı düşünerek hareket etmeye çalışın. Jüpiter zaten olumlu anlamda etkilerde bulunuyor olacak. Üzerinize düşeni yaparsanız, pek fazla sıkıntı yaşamazsınız.

Daha önceden var olan sağlık sorununuzla ilgili de kontrollerinizi sıklaştırmalı ve alternatif tedavi yöntemlerini araştırmalısınız. Fiziksel durumunuzu korumalısınız. Spor yapmanız ve dengeli beslenmeniz gerekiyor. Yağlı yiyeceklerden uzak durmalısınız. Zararlı alışkanlıklarınızdan da kurtulmaya çalışın. Hem zihinsel hem de fiziksel açıdan rahatlamanızı sağlayacak aktivitelere yönelmelisiniz.

Kova burcu 2016. Kova burcu 2016 falı. Kova burcu 2016 aşk hayatı ve burç yorumu.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!