Kova Burcu Günlük Fal

Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.

Kova Burcu

Kova Burcu Günlük Falı sabah gazetesi yorumu

Düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Diğerlerinden tamamıyla farklı düşündüğünüz için dikkatler üzerinizde yoğunlaşıyor. Bu arada olumsuz ve dedikodu niteliğinde spekülasyon konusu oluyorsunuz. Bunları önlemek ve koşulları lehinize çevirmek elinizde. Sadece dinleyin ve en son noktada konuşun.

Kova Burcu Günlük Falı hürriyet gazetesi yorumu

Mars’ın Akrep burcuna geçmesi sizin için kariyerinizi ilgilendiren konuların ön plana çıkması anlamına geliyor. Daha fazla toplum önünde yer alabilir, bu anlamda daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Planlı ve disiplinli olabilirseniz çalışmalarınız altın değerinde sonuçlar doğurabilir. Aksi takdirde, rekabet ortamıyla başa çıkmanız ve üst pozisyondaki kişilerle anlaşmanız zor olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu fikirlerinizi bilinir kılmak ve kalabalıklara hitap etmek konusunda sabırsız olabilirsiniz. Gezegenler haftasonu için, fikirlerimizin belli durumlara uygunluğu konusunda bizi iknaya çalışıyor. Ancak, gerçek durum bu olmayabilir. Dolayısıyla, yeni çıkacağınız yolculuğu gazetelerden duyurmadan önce, gerekli testleri yapmanızda ve mevcut durumla ilgili detayları gözden geçirmenizde fayda var. Bugün Akrep burcuna geçecek ve altı hafta boyunca bu burçta kalacak olan Mars, artık hayatlarımızda farklı konuların ön plana çıkacağını gösteriyor. Tüm burçları farklı şekilde etkileyecek olan bu geçişin, altı haftalık etkilerini yukarıda burç yorumunuzda detaylı şekilde okudunuz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Kova Burcu Günlük Falı güneş gazetesi yorumu

Özel hayatınızda sizi huzursuz eden bir durum yok. Sevgilinizle az görüşmek sizi rahatsız etse de, bu sayede birbirinize daha çok bağlanıyorsunuz. İşinizle ilgili bazı görüşmeleriniz olacak. Bağladığınız işlerin yüksek kapasitesi, üstleriniz arasında memnuniyetle karşılanıyor.

Kova Burcu Günlük Falı takvim gazetesi yorumu

Aileniz yada sevdiğinizin sizin ihmalkarlığınızdan şikayetçi olabileceği birgün. Biraz da olsa haksız değiller. Sevdiklerinize vakit ayırmaya gayret edin..