Kova Burcu 2014 Falı

2014 senesinde burcunuzu yöneten Uranüs ikinci evinizde, Balık burcunda yolculuğuna devam ediyor. Bu durum uzun yıllar boyunca, maddi kaynaklarda, kariyer ve bireysel yaşantınızda beklemediğiniz sorunlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz bunlar size farklı gelebilecek insanlar olabilir. Sosyal aktiviteleri gereği sizin de görüş açınızı değiştirecekler.

Neptün, daha uzun yıllar burcunuzdaki geçişini sürdürecek. Zaten burcunuzda olan Neptün'ün olumlu, olumsuz her etkisine alışmış olmalısınız. Bu geçiş süresince duygularınız sürekli değişim gösterebilir. Yaşamınız ile ilgili konularda kafa karıştırıcı durumlar yaşayabilirsiniz. Anlam veremediğiniz birçok durumla karşılaşabilirsiniz. Maddi açıdan, kişisel açıdan, ailesel açıdan kafanızı karıştıran durumlar olabilir. Kafanızın karışma sebebi ise, korkularınız olabilir. Hayalleriniz çok büyük olabilir, bunlara ulaşmak için çok çaba sarf etmelisiniz.

Pluto, değişimi ve gücü yönetir. On birinci evde, Yay burcunda transitine devam ediyor. Sosyal gruplara üyeliğiniz var ise ilişkilerinizde değişimler gözlenebilir. Ayrıca hedefleriniz, hayalleriniz de değişim gösterebilir. Bunların tek nedeni ise, yaşamış olduğunuz sorunların etkileri. Sizi içten içe yok eden insanları hayatınızdan çıkarmanın bir yolunu bulun.

Satürn genel kuralları, fiziksel yaşamı ve kanunları simgeler. Satürn, güneşinizle uyumlu bir açı oluşturarak, Yedinci evinizde, Aslan burcundaki geçişini sürdürüyor. Bu nedenle birlikteliklerinizde daha fazla sorumluluk alabilirsiniz, almalısınız. Daha derin ilişkilerde olduğunuz kişiler, bunlar sevgiliniz veya eşiniz olabilir, sizden birtakım isteklerde bulunabilir. Bunların sizi kısıtladığını düşünebilirsiniz. Birlikte çalıştığınız insanlar sizden acil cevaplar bekledikleri bir sunumda, öneride bulunabilirler. Siz elinizden gelen ne ise, onu yapmalısınız. Zaten bundan başka yapacağınız bir şey de yok gibi. Yapacaklarınızı planlamalısınız, yine de bu durumu takıntı durumuna sokmayın.

Onuncu evinizde, Akrep burcunda olan Jüpiter, büyümeyi ve genişlemeyi temsil eder. 2014 yılının büyük bir bölümünde de Akrep burcundaki geçişine devam edecek. Bu geçiş, birçok kariyer fırsatını beraberinde getirecek. Bu kariyer fırsatları, inancınıza ve bakış açınıza uygun olabilir. Yeni çevreye sahip olabilir, iş alanında sizinle aynı pozisyonda çalışan insanlarla tanışabilirsiniz.

Ocak, Mart ve Nisan aylarında Aşk açısından en iyi dönemlerinizi yaşayacaksınız. Bunun nedeni ise, tabii ki Venüs. Buna benzer diğer aylar ise Haziran sonu, Temmuz ayı ortasına denk gelen dönem ve Eylül, Ekim ayları. Bu dönemde fiziksel ilişkiler ve duygusal ilişkilerde sorunlar olabilir. İki duygu uyum içerisinde olmayabilir.

Mart, Temmuz ve Kasım ayında geri gidecek olan Merkür, iletişimlerde sorun yaşamanıza, yanlış anlaşılmanıza neden olabilir. Bu nedenle konuşmalarınızda dikkatli olmalı, kullanacağınız kelimeleri özenle seçmelisiniz. Seyahat yapmak istiyorsanız, sorunlara açık olmalısınız. Hatta çok önemli olmadığı sürece yolculuk yapmamanız iyi olacak. İmzalayacağınız önemli belgeleri tekrar tekrar okumalısınız.